Przychodnia LAS – MED REHABILITACJA  prowadzi działalność od 1995 r.

O nas

Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej, fizykoterapii, masażu oraz terapii manualnej. Przychodnia  znajduje się przy ul. Wąwozowej 20  w pobliżu stacji metra Kabaty – Ursynów.

Prowadzimy  usługi komercyjne oraz współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi realizującymi ubezpieczenia komercyjne wykupione indywidualnie przez pacjenta.

Od  2004 r. prowadzimy działalność  w zakresie rehabilitacji w oparciu  o umowę z Narodowym Funduszem  Zdrowia.

Z myślą o jak największej skuteczności naszych zabiegów i w trosce o naszych Pacjentów, wyposażyliśmy przychodnię w sprzęt medyczny posiadający europejskie atesty, okresowo i systematycznie serwisowany, zapewniający kompleksową usługę zarówno fizjoterapeutyczną jak i kinezyterapeutyczną.

Leczymy bezinwazyjnie, bezboleśnie i skutecznie już istniejące schorzenia, jak również prowadzimy działania profilaktyczne chroniące pacjentów przed chorobami kręgosłupa, tak powszechnymi w dobie komputeryzacji, wydłużonego czasu pracy i wszechobecnego stresu.

Lekarze współpracujący z nami to wysokiej klasy uznani specjaliści w swoich dziedzinach.

Zabiegi wykonują fizjoterapeuci oraz masażyści o wysokich kwalifikacjach: ukończone studia wyższe oraz studia podyplomowe, posiadający międzynarodowe certyfikaty zdobyte na specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez uznanych specjalistów w dziedzinie rehabilitacji z całego świata, uprawniające do stosowania różnorodnych metod terapii, dysponują odpowiednią praktyką oraz doświadczeniem, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Personel dokładający wszelkich starań oraz przestrzenne dobrze wyposażone, przygotowane do wykonywania zabiegów pomieszczenia powodują że Pacjenci mogą poczuć się u nas bezpiecznie.