Jeżeli Twoje dziecko choruje na zapalenie ucha, przyjdź do naszej przychodni, polecamy zabieg laseroterapii biostymulacyjnej. Jest on w pełni bezpieczny, skuteczny, gwarantuje szybką ulgę i wyleczenie stanu zapalnego. Dzięki temu dziecko szybciej wróci do zdrowia. Jest to nowoczesne rozwiązanie, wypracowane przez kilkunastoletnie doświadczenie fizjoterapeutów LAS-MED REHABILITACJA. Zabieg laseroterapii biostymulacyjnej pomaga w wyleczeniu stanu zapalnego, osusza zalegający w uszach płyn, działa regeneracyjnie.

Potrzeba minimum formalności, jedynie opinię lub zlecenie od lekarza laryngologa lub pediatry.

Cena 1 zabiegu to kwota od 29zł, a przy płatności z góry za całą serię, oferujemy 10% rabat. Zabiegi realizujemy na bieżąco, o dogodnej dla Państwa porze dnia, w komfortowej i indywidualnej atmosferze. Rodzic może oczywiście być obecny podczas wykonywania zabiegu laseroterapii, przez co dziecko czuje się bezpiecznie. Nasi fizjoterapeuci są w każdym momencie do Państwa dyspozycji, odpowiedzą na dodatkowe pytania, służą radą i pomocą.

Zabieg laseroterapii biostymulacyjnej jest trudno dostępny, u nas wykonasz go od ręki! Zapraszamy! A na grzecznych pacjentów po każdym zabiegu czeka nagroda 😉 !

Laseroterapia biostymulacyjna jest również skuteczną formą leczenia w przypadku chorób zatok czy oparzeń.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z rejestracją przychodni.