Gabinet masażu

Masaż jest jedną z najstarszych metod fizjoterapii. Można stosować go nie tylko w celach leczniczych, gdy schorzenie jest już zdiagnozowane, ale także dla utrzymania właściwej kondycji tkanek i mięśni oraz dla odprężenia i relaksu.

W LAS-MED REHABILITACJA pracują wykwalifikowani masażyści z wieloletnim stażem. Wykonują oni przede wszystkim masaż leczniczy – klasyczny, masaż relaksacyjny i drenaż limfatyczny. Zabieg odbywa się w komfortowych warunkach, termin i godzinę dopasowujemy do oczekiwań pacjenta.

Polecamy masaże 30 minutowe, ale też dłuższe (45 i 60 minut), gdzie zabiegowi poddawane jest całe ciało. Po wstępnym wywiadzie, terapeuta zawsze ustala z pacjentem ewentualny problem i obszar, który wymaga poświęcenia większej uwagi i dłuższego czasu. Dla pacjentów wymagających stałej rehabilitacji polecamy Kartę Stałego Pacjenta, która uprawnia do skorzystania z 10-go masażu 30 minut za 0,01zł. Szczegóły w Cenniku.

Masaż wykonywany przez wytrawnego terapeutę, w spokojnej, miłej atmosferze, ma pozytywny wpływ na psychikę, poczucie komfortu i zadbania o siebie.

Polecamy!