Terapia indywidualna to dla pacjenta najszybsza i najskuteczniejsza forma pozbycia się dysfunkcji i powrotu do możliwie najlepszej sprawności ruchowej.

Do fizjoterapeuty najlepiej zgłosić się w przypadku wystąpienia pierwszych objawów dysfunkcji, pozwoli to uniknąć utrwalenia niekorzystnych procesów oraz skróci czas powrotu do sprawności.

W trakcie terapii indywidualnej pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ terapeuta stara się odpowiednio dopasować dostępne metody fizjoterapeutyczne do problemów zdrowotnych pacjenta. Terapeuta zawsze informuje i wyjaśnia kolejne kroki postępowania z pacjentem. Kontynuując leczenie fizjoterapeuta bierze pod uwagę sugestie i samopoczucie pacjenta po poszczególnych zabiegach. W trakcie terapii indywidualnej pacjent otrzymuje ćwiczenia oraz wskazówki i zalecenia do domu. Taki rodzaj współpracy pacjent – terapeuta zapewnia nie tylko szybkie, ale i trwałe efekty usprawniania.

Dla pacjentów, którzy wymagają regularnej współpracy z terapeutą lub proces usprawniania wymaga dłuższego okresu, proponujemy Kartę Stałego Pacjenta. Gwarantuje ona co dziesiąty bezpłatny zabieg.

Zapraszamy!