Poradnia rehabilitacji medycznej
Masz problemy z narządem ruchu? Nie wiesz, jaki rodzaj terapii byłby dla Ciebie najlepszy? Nie wiesz do kogo się zwrócić? Polecamy skorzystać z usługi Porady fizjoterapeutycznej, która zapewni odpowiedzi na powyższe pytania!

Jest to spotkanie z fizjoterapeutą – magistrem z przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie, który w komfortowych warunkach przeprowadzi dokładne badanie pacjenta, skupiając się na jego największym problemie funkcjonalnym. Następnie, na podstawie wywiadu i badania, fizjoterapeuta zaleci – podpowie, jaka terapia będzie w tym konkretnym przypadku najwłaściwszą, doradzi, jakie badania dodatkowe należy wykonać, czy wystawi skierowanie na fizjoterapię, jeżeli będzie taka potrzeba. W czasie porady fizjoterapeutycznej pacjent może liczyć także na instruktaż ćwiczeń i procedur do samodzielnego wykonania, aby wyeliminować problem i zmniejszyć dolegliwości.

Porady fizjoterapeutyczne w naszej przychodni realizowane są na bieżąco, bez kolejek, w dogodnym dla pacjenta terminie i o umówionej wcześniej godzinie. Nie wymagamy żadnego skierowania, wystarczy tylko umówić się na wizytę!

Po wizycie fizjoterapeutycznej gwarantujemy możliwość natychmiastowej kontynuacji leczenia i rehabilitacji, w zakresie zaproponowanej terapii.

Aby obniżyć koszty rehabilitacji proponujemy naszym pacjentom bezpłatną Kartę Stałego Pacjenta, pozwalającą skorzystać z 10-zabiegu bezpłatnie.